PT-D410 | Mono | Thermal | Label Printer | White
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross height (mm) | 98.00 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 1.51 kg |
| Gross width (mm) | 307.00 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Liides | USB |
| Meediumi tüüp | TZe Tape |
| Muud funktsioonid | Print speeds up to 20mm/sec Prints 3.5, 6, 9, 12, 18mm labels Connect to a PC via USB for additional labelling functionality QWERTY keyboard |
| Net weight | 0.76 kg |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | PT-D410 |
| Tare weight (kg) | 0.75 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wi-Fi | No |
Sildid: pt-d410 mono thermal label printer white, ptd410zw1, brother, printerid







